Kompilace mých oblíbených Tik Toků, část 2.

Tik Tok, jakožto relativně nová video-hudební platforma, která vznikla z bývalého Musical.ly, bude známá především mladší generaci, ale ani to mi nezabránilo objevit její kouzlo. Poprvé jsem se o Tik Toku dozvěděl od Českých youtuberů, jako jsou Fatty Pillow, Petan Games, Baxtrix a další. Většina … no vlastně všechny jejich videa Tik Tok prezentují především jako cringe nebo něco, co sami nechápou, podobně jako starší generace nechápala nástup českého youtuberství :-).

Je sice pravda, že na Tik Toku najdete širokou škálu videí. Od humorných, přes WOW, WTF a taky nějaké divné až cringe videa. Zatímco se někteří youtubeři ve svých videích trápí právě cringe kompilacemi, realita je taková, že v samotné Tik Tok aplikaci, kdy už to jen cringem začíná zavánět, prostě swipneš dál a netrpíš.

Další skvělou vychytávkou je tzv. For You stránka, kde mi algoritmus Tik Toku nabídne to, co by se mi líbit mohlo na základě mých reakcí na předešlé videa. Někdy je to nuda, ale alespoň několikrát denně objevuji opravdové skvosty, které mě vedly k tomu, založit si pro tento účel nový Youtube kanál LittleLight Videos, kde budu nahrávat nasbírané kompilace toho nejlepšího a nejzábavnějšího, co na Tik Toku najdu. Jednak ať se můžete pobavit se mnou a zároveň se taky podívat na Tik Tok z té pozitivní stránky.

Zahajme tedy již rovnou druhým dílem, který se dle mého názoru vyvedl o něco lépe a co se počtu výskytu opravdových klenotů týče, tak byl opět o něco hojnější. Naší hlavní hvězdou tohoto dílu budiž člověk jedoucí v červeném autíčku, snad ještě menším než jeden druh Fiatu, který vlastnil jeden můj kamarád. Co se s ním stane, se dozvíte ve videu 😀 . Pohodlně se tedy usaďte a přeji příjemnou zábavu: