Milý návštěvníku, dovol mi, abych se představil. Jmenuji se Antonín Brettšnajdr, narodil jsem se v dubnu 1987, v roce 2012 jsem vystudoval FEI na VŠB-TUO v Ostravě a v současné době se živím jako OSVČ (programování, focení a tvorba videa). Za svou kariéru jsem si vyzkoušel již mnoho programovacích jazyků, kde v současné době za nejlepší z nich považuji Kotlin (co se JVM platformy týče), ale taky jsem v poslední době začal objevovat krásy C#/.NET nebo taky Go.

Mé zájmy se mění jako já sám, ale v současné době nepohrdnu dobrou ranní kávou z Kofio, v zimě se věnuji snowkitingu, kde jsem nadšený fanda značky Aeros, a celoročně vymetám parkety Swingových tančíren v Moravskoslezském kraji. Začátkem roku 2020 mě nutnost dlouhodobých vládních opatření kvůli koronaviru přivedla k tomu, že jsem se konečně začal více věnovat fotografii. Jinak se taky sporadicky věnuju produkci elektronické hudby, a v poslední době jsem se rozhodl si osvěžit již dávno zapomenuté znalosti statistiky a ponořit se do jazyka R.

Původně jsem zde zapisoval hlášky, na které jsem narazil, nebo myšlenky, které mě napadly, ale teď už to vidím spíše na naprostou všehochuť mých aktuálních zájmů. Možná že zde najdeš trochu humoru, inspirace, anebo třeba i něčeho užitečného.

Za svou digitální podobu vděčím panu Petru Šigutovi:

Odkazy

Hudba:

Spotify: https://bit.ly/little-light
Youtube: https://www.youtube.com/user/LittleLightCZ
Facebook: https://www.facebook.com/LittleLightMusic

Soundcloud:

Fotografie:

Mé portfolio na Zoneramě

Divé úložiště čipem pohlcených lumenů na Facebooku

YouTube úložiště pro tento blog:

https://www.youtube.com/user/SvetylkuvBlog

Galerie 3D renderů:

http://littlelightcz.deviantart.com/