Milý návštěvníku, dovol mi, abych se představil. Jmenuji se Antonín Brettšnajdr, narodil jsem se v dubnu 1987, v roce 2012 jsem vystudoval FEI na VŠB-TUO v Ostravě a v současné době pracuji jako Javovský vývojář Middleware teamu v ON Semiconductor. Za svou kariéru jsem si vyzkoušel již mnoho programovacích jazyků, kde v současné době za nejlepší z nich považuji Kotlin.

Mé zájmy se mění jako já sám, ale v současné době nepohrdnu dobrou ranní kávou z Kofio, v zimě se věnuji snowkitingu, kde jsem nadšený fanda značky Aeros, a celoročně vymetám parkety Swingových tančíren v Moravskoslezském kraji. Začátkem roku 2020 mě nutnost dlouhodobých vládních opatření kvůli koronaviru přivedla k tomu, že jsem se konečně začal více věnovat fotografii. Jako poslední z mých koníčků bych ještě uvedl produkci elektronické hudby, aneb ať žije Ableton!

Původně jsem zde zapisoval hlášky, na které jsem narazil, nebo myšlenky, které mě napadly, ale teď už to vidím spíše na naprostou všehochuť mých aktuálních zájmů. Možná že zde najdeš trochu humoru, inspirace, anebo třeba i něčeho užitečného.

Za svou digitální podobu vděčím panu Petru Šigutovi:

 

Odkazy

Hudba:

Spotify: https://bit.ly/little-light
Youtube: https://www.youtube.com/user/LittleLightCZ
Soundcloud: https://soundcloud.com/little-light
Twitter: https://twitter.com/LittleLightCZ
Facebook: https://www.facebook.com/LittleLightMusic 

Fotografie:

Divé úložiště čipem pohlcených lumenů

YouTube úložiště pro tento blog:

https://www.youtube.com/user/SvetylkuvBlog

Android hra Sheeps Go Home:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tumblr.svetylk0.sheepsgohome.android
https://github.com/LittleLightCz/SheepsGoHome

Galerie 3D renderů:

http://littlelightcz.deviantart.com/